مقدمه

دیسکورد یک نرم افزار برقراری تماس اینترنتی می باشد که برای پتلفرم های مختلفی همچون ویندوز، اندروید و… عرضه شده است. در این آموزش نحوه نصب و ارتباط با تیم پشتیبانی 0Bit برای شما شرح داده شده است.

دانلود

برای دانلود می توانید به سایت رسمی دیسکورد به آدرس https://discordapp.com مراجعه کنید.

در صفحه اصلی به صورت خودکار نوع سیستم عامل شما بررسی و بر اساس آن لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد. به راحتی با کلیک بر روی گزینه Download می توانید نرم افزار را دانلود کنید.

 

نصب

در این مقاله ما نحوه نصب دیسکورد روی پلتفرم ویندوز را آموزش می دهیم اما فرایند نصب و استفاده در سایر پتلفرم ها نیز به همین روش است.

  • پس از دانلود فایل exe نرم افزار، آن را اجرا کنید. دیسکورد به صورت خودکار و بدون نیاز به هیچ تنظیماتی نصب خواهد شد.
  • پس از نصب در صورت نیاز دیسکورد آپدیت های لازم را دریافت و نصب خواهد کرد و با صفحه ای همانند زیر روبرو خواهید شد.

 

 

  • روی گزینه Register در پایین فرم کلیک کنید و اطلاعات لازم جهت ثبت نام را وارد کنید، دقت کنید که از یک ایمیل معتبر استفاده کنید.

 

 

  •  پس از انجام این کار شما وارد دیسکورد خواهید شد، گاهی مواقع به منظور تایید حساب کاربری، دیسکورد درخواست شماره موبایل می کند که نتیجه آن ارسال یک کد فعالسازی است. همچنین بایستی به ایمیل خود مراجعه کرده و ایمیل خود را نیز تایید کنید.
  •  تبریک، شما وارد دیسکورد شدید، در ادامه همانند تصاویر زیر عمل کنید

 

 

  • از سمت چپ گزینه Friend را انتخاب کرده و سپس از بالای صفحه روی گزینه Add Friend بزنید

 

در باکس مربوطه عبارت mrmehdi_gh#0885 وارد کرده و روی گزینه Send Friend Request کلیک کنید تا درخواست شما برای ما ارسال شود

 

و منتظر بمانید… ما با شما در ارتباط خواهیم بود.

 

  • Share:

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تماس با ما