طراحی اپلیکیشن

با طراحی اپلیکیشن می‌توانید در هر زمان و مکانی در دسترس مشتریان خود باشید! امروز اپلیکیشن های موبایل اندروید و IOS رشد قابل توجه و تاثیر چشمگیری بر کسب و کارها به خصوص کسب و کارهای آنلاین و الکترونیک داشته اند. همچنین سرعت رشد فناوری و نقش دستگاه‌های موبایل به عنوان عضو جدا نشدنی زندگی روزمره مردم، اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارهایی که به دنبال رشد و سود حداکثری هستند را بیشتر کرده است. با طراحی اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا، در صورتی که کسب وکار شما پتانسیل لازم را داشته باشد، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها ایجاد خواهید کرد. تیم 0Bit با حدود 3 سال سابقه حرفه ای در طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت و ارائه خدمات مختلف در این زمینه به مشتریان صاحب نام و جلب رضایت آن ها همراه شماست تا امکانات متنوع و لذت تجربه ی تفاوت را به شما تقدیم کند.

تاثیر طراحی اپلیکیشن در کسب و کارها

آمارها نشان می‌دهند که طی چند سال گذشته استفاده از لپ تاپ و دسکتاپ افزایشی نداشته، در صورتی که استفاده از تلفن همراه و اپلیکیشن ها افزایش 80 درصدی داشته و پیش بینی می شود تا سال 2022 حدود 40 درصد دیگر افزایش پیدا کند. امروز اپلیکیشن های موبایل استفاده زیادی برای انجام کارهای مختلفی مثل تاکسی های اینترنتی، خرید آنلاین، وب گردی و غیره توسط انواع کاربران دارند، در واقع کاربران ترجیح می‌دهد نیازهای خود را از طریق اپلیکیشن ها رفع کنند، بنابراین بازار طراحی اپلیکیشن های موبایل داغ شده و شرکت یا کسب و کار شما ملزم است با طراحی اپلیکیشن کاربردی، کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند. از طرفی هر کسب و کاری برای رسیدن به قله موفقیت باید تمامی نیرو و امکانات موجود را به کار بگیرد و از تکنولوژی های روز دنیا بهره بگیرد و برای ارائه بهتر خدمات و محصولات به مشتریان داشتن اپلیکیشن اختصاصی یکی از این تکنولوژی ها است که اگر آن را نادیده بگیرید، دیر یا زود بسیاری از کابران خود را از دست خواهید داد.

طراحی اپلیکیشن چه مزایایی دارد؟

✓ با ارسال نوتیفیکیشن، بدون پرداخت هزینه اضافی برای ارسال پیام از طریق sms و یا ایمیل در کمتر از چند ثانیه می‌توانید با کاربر ارتباط برقرار کنید.

✓ با ارائه خدمات به صورت آفلاین، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که به بسیاری از خدمات مثل مقالات یا فیلم های آموزشی بدون نیاز به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

✓ امکان ارتباط آسان کاربر و مشتری با شما فراهم می‌شود، همیشه در دسترس مشتری خواهید بود، بدون نیاز به این که کاربر برای برطرف کردن نیاز خود آدرس وب سایت شما را جستجو کرده و وارد سایت شود.

✓ هزینه های تبلیغات را کاهش می‌دهد. هزینه هایی مثل سئو سایت،ارسال اس ام اس، ایمیل مارکتینگ و غیره، در واقع شما با ورود به بازار جدیدی مثل فروشگاه های اپلیکیشن موبایل، بدون صرف هزینه تبلیغاتی مشتری جدید به دست می‌آورید.

✓ داشتن یک اپلیکیشن کاربردی، کسب و کارشما را به بازارهای جدیدی وارد می‌کند و نهایتا باعث ارتقا برند شما می‌شود.

نیاز به مشاوره دارید

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

پنل مشتریان

از مشاوره رایگان برای آغاز مسیر رشد یک کسب و کار تا ارائه خدمات طراحی سایت، بهینه سازی و میزبانی سایت و… تیم 0Bit همراه و پشتیبان شماست و در صورت نیاز به راهنمایی پاسخگوی شما خواهد بود. به همین منظور و برای سهولت این ارتباط، پنل مشتریان 0Bit راه اندازی شده تا بهترین راه ارتباطی بین کارشناسان و مشاوران ما و شما عزیزان باشد.

سوالات متداول

اپلیکیشن یک کالا و محصول مشخص نیست که بتوان قیمت قطعی برای آن اعلام کرد، در واقع قیمت طراحی اپلیکیشن به نیازها و ملزومات یک کسب و کار خاص و انتظارات کارفرما بستگی دارد. اگر برای کسب و کار خود و ارتقا و رونق آن ارزش قائلید، نباید جذب جملات تبلیغاتی مثل طراحی اپلیکیشن ارزان و یا طراحی اپلیکیشن رایگان شده و ارزش و اعتبار خود را زیر سوال ببرید.

مشتری می‌تواند طرح موردنظر خود را با استفاده از Photoshop و یا Illustrator ترسیم کند و یا حتی این امکان وجود دارد که طرح مورد نظر روی کاغذ رسم شود و به تیم طراحی گرافیک ارائه شود.

زمان آن به نوع اپلیکیشن مورد نیاز و ملزومات کسب و کار شما و توقعتان از یک اپلیکیشن بستگی دارد و نمی توان زمان مشخصی برای آن در نظر گرفت.

بله میتوانید در اپلیکیشن خود تبلیغات داشته باشید.

با ارسال نوتیفیکیشن برای کاربر، ارائه خدمات به صورت آفلاین، امکان ارتباط آسان کاربر و مشتری با شما، کاهش هزینه های تبلیغات و وارد کردن کسب و کارشما را به بازارهای جدیدی و نهایتا ارتقا برند شما از جمله دلایل طراحی اپلیکیشن هستند.

اگر سوال شما بی‌پاسخ مانده، از ما بپرسید.

تیم زیروبیت، طراحی تخصصی وبسایت و اپلیکیشن

زیروبیت در شبکه های اجتماعی